Medyum Burak Şikayet

Medyum Burak Şikayet

Medyumlar insanları darlıktan çıkarmak için ve onların istekleri doğrultusunda taleplerini dinlemelerinin ardından büyü yapan, vefk yazan ya da tılsım hazırlayan kişilere verilen isimdir. Ancak günümüzde artık medyumluğun tanımı tamamen değişmiş durumda. Para tuzağı haline gelen ve insanların cebindeki paraya göz diken medyumlar bir yana Medyum Burak gibi hiç şikayet almamış medyumlar diğer yana diyebileceğimiz bir medyum kutuplaşması ön plana çıkmaktadır.

Son Zamanlarda Beni Ve Eşimi Yaptırdığı Büyülerle Rahatsız Eden Bir Kişi Var, Bu Kişinin Kim Olduğunu Ve Ne Büyüsü Yaptırdığını Öğrendim, Medyum Burak’a Başvursam Ve Bu Konudaki Şikayetimi Dile Getirsem Acaba; Bana Yardım Ederek Kocam Ve Bana Yapılan Büyüyü Bozabilir Mi?

Medyum Burak, büyü yaptığı ya da vefk yazdığı kadar bir yandan da yapılan kötü büyüleri bozmaya çalışmaktadır. Kendisi bu alanda o kadar eğitimli ve tecrübelidir ki; herhangi bir şekilde kötü niyetle yapılan büyüyü kısa süre zarfında çözer ve siz de o musibetten bir an önce kurtulursunuz. Zaten başarısı Medyum Burak şikayet almadığından da bellidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir