Medyum Dolunay

Medyum Tavsiye
Her ne kadar farklı bir sektör olsa da, güvenilir medyum bulmak daha kolay hale geldi. Lakin internet ortamında itibar edilmeyen insanlar yok değil. Medyum Dolunay yorumları, fazlasıyla var. Sitemizde medyum tavsiye bölümü var. Buraya yorumlarınızı, isteklerinizi ve şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Güvenilir medyum bulmak için yapılacaklar belli aslında. Sitelerdeki yorumları izlemeniz gerekir. Çoğu kullanıcımız ve takipçimiz medyum tavsiye ediyorum başlığı adı altında, kendi düşüncelerini paylaşmayı uygun gördü. Bu tamamen insanların bilgi alması ve doğru kişilere yönlenmesi anlamına gelmektedir.

Türkiye’de Tavsiye Edilen Medyum
Bu işe gönül veren insanlar var. Hepsi farklı büyüler, tılsımlar, vefkler ve muskalar yapmaktadır. Ayrıca başarılı oldukları konuların tamamı değişkenlik gösterebilir. Ama göz ardı edilmemesi gereken durumlar var. Yapılan işlemlerin hiç biri kolay olmamaktadır. Yorumlarda tavsiye edilen medyumlar belirttiği süreçte çekilecek zorluğu şahısla beraber hisseder. Ayetler ve dualar okunarak yapılan büyülerin hepsini ruhsatlı medyumlar yapabilir. Medyum tavsiye forum ve siteleri oldukça var ülkemizde. Büyük şehirlerde olan medyumlara ulaşmak bir hayli zordur. Fakat, İzmir medyum tavsiye ve yorumları için bakmanız mümkün siteye. Her insan bazen kendisine bir çıkış yolu arar ve bu hayatın zorluklarına engel olmayı ister.

Güvenilir Medyum Tavsiye Yorumları
Hiçbir insan üzülmemeli aslında. Lakin güvendiğiniz ve inandığınız kişiler sizi yıkabilir. Bu konuda güvenilir medyum yorumlarını ele alın. Medyum tavsiye sitesi, amaç olarak insanların doğru ve güvenilir medyum kişilerin yaptıkları hakkında yorum yazanları görmesini sağlar. Büyülerle uğraşan insanların, gerçekten inanması gerekir. Siz de medyumlar ve hocalar hakkında yorum yazabilirsiniz. İzmir medyum tavsiye yazıları ve düşüncelerin paylaşımı sayesinde güvenilir kişilere ulaşmak mümkün hale geldi. Yanlış kişilere güvenmenize gerek yok ve medyum tavsiye forumu sayesinde istediğiniz sonuçları alacağınız güvenilir kişilerle görüşme yapabilirsiniz artık.

Comments (21)

 1. ismimi vermicem.evli bir adamla birlikteydim.beni 6 yıl maddi ve manevi kullandı.sürekli boşınıcam diye beni oyaladı.yıllarım geçti onunla.sonundada bir çöp gibi seni istemiyorum dedi.mahvolmuştum.bunu onun yanına bırakmadım ama.bende onun evliliğini bitirdim.benim gururumla çok aynamıştı.belki doğru bir şey yapmadım.ama öcümü aldım.bu konudada beni kırmayıp yardım eden Medyum dolunay hocamın ellerinden öperim allah sizden razı olsun hocam benim durumum da olun veya olmayın hangi işlemi yaptıracaksanız yaptırın medyum dolunay hocam ile iletişime geçip bence ona bi danışın derim benden size tavsiye medyum dolunay hocamızın telefonu 0555 171 85 40 burdan arayabilirsiniz .

 2. herkese selam umarım bu yorumu mu yayınlar site yönetimi bura da ki herkese emeği geçen herkese siteyi kuran yorum yapan ve bu güzel bilgileri paylaşan herkese teşekkürlerimi iletiyorum neden derseniz 4 yıldır nişanlı oldugum kız sayesin de bu site de ki yorumlar dan yola çıkarak ulaşıp işlem yaptırıp bağlama büyüsü yaptırdığım sevgilim ile sonun da evlenmeyi başardım 4 yıl boyunca evliliğe ikna edemediğim sevgilimi medyum dolunay hoca yı bu site sayesin de öğrenmem sonucun da işlem yaptırıp evliliğe ikna ettim şu an da 5 aylık evliyim işlem süresi sadece 16 gün sürdü ve 16 gün sonun da evliliğe ikna ettim kız arkadaşımı düşünün 4 yıl boyu nisanlı kaldık ve en sonunda en sonun da evlendik saolun medyum dolunay hocam var olun herkese öneriyorum herkese teşekkürler .

 3. Merhaba ben sevgilimle ayrılmıştım ve internette bütün forumlardaki medyum ve hoca yorumlarını okuyordum sevgilimle ayrıldığım için onu geri getirmem gerekiyordu ve bu yüzden bana gercek ve güvenilir medyum hoca biri lazım dı daha sonrasında medyum dolunay hoca hakkın da yazılan yorumlar cok dikkatimi cekti kendisi aradım konuyu dile getirdim ve daha sonra bana bakım yaptıktan sonra olumlu oldugunu ve işlemelere başlanabilcegini ve sonuc alıcagımızı söyledi 21 gün işlem sürcek dedi ücretini gönderdim işlemlere başladık yaklasık 13 gün gectikten sonra sevgilimin beni aradığını ve pişman oldugunu tekrar birlikte olmak istediğini söyledi ben hayatımın şokunu yaşadım o gün bu kadar hızlı bir şekilde sonuc alıcagımı düşünmüyordum iyki medyum dolunay hoca ile işlem yaptım cok mutluyum bana kendisi yüz yüze randevu bile verdi insallah kendisini ziyaret etmek icin gidicem yanına dolunay hocayı kesınlıkle tavsiye ederim ulaşmak isterseniz diye de arakadaşlar numarasını paylaşıyorum 0555 171 85 40 .

 4. üniversitede tanıştığım erkek arakdaşım ile yaklaşık 3 yıl aynı evi paylaştık.mezun oldukdan sonra evliliğe karar verdik.önce nişan yapar,sonra işe girer ve ihtiyaçlarımızı olır sonrada düğün yaparız diye düşünüyoduk.ailelerimiz hayatlarımızda birisi olduğunu biliyodu.ama çok detaya girmedik hiç bir zaman.sonra kararımzı açıklamaya gelince aramızdaki mezhep farkından dolayı her iki tarafda karşı çıktı.bize göre çok saçma bir konuydu.8 ay ugraştık ikna olsunlar diye.her iki tarafından birbirinden beklentisi farklıydı.ve ortak noktayı bulamadık.bunun bir yolu olmalı derken sohbet esnasında evli bir çift arkadaşımızdan bir fikir geldi.değerlendirdik.ve medyum aramaya başladık. en son uzun aramalar sonucun da medyum dolunay hocayı bulduk ve telefon numarasından arayarak medyum dolunay hocayla konuştuk sorunumuzu.bana yardımcı olursanız 1 veya 1 . 5 aya içinde sorun ortadan kalkar dedi.ne gibi şeyler yapacağımızı bilmediğimiz için tereddüt ettik ama kolay şeylermiş. medyum dolunay hoca neler olduğunu anlatınca kabul ettik.1 aya yakın sürdü işlemler.kız arkadaşımla sabah işe gidiyor akşamda gelince hocanın verdiklerini yapıyorduk.çok şükür bizimkilerde yumuşama oldu.kız arkadaşımın babamı kaderde varsa önüne geçemeyiz demiş.gelsinler allahın izniyle bu işin adını koysunlar demiş.bu bir hayeldi sanki.emeklerimiz boşa çıkmadı. medyum dolunay hocamın bize olan desteğini ve yaptığı iyiliği asla unutamayız.kendisine yürekden teşekkür ederiz.şuan nişanlıyız.biz ne tavsiye ederiz nede öneririz.siz konuşun ve kendiniz karar verin ne yapmak istediğinize kendisini 0555 171 85 40 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz .

 5. MEDYUM DOLUNAY HOCAMDAN BU KADAR İYİ SONUÇ ALACAĞIMI BİLSEYDİM DAHA ÖNCE ÇALIŞIRDIM ARKADAŞLARIM MEDYUM DOLUNAY HOCAM GEÇREKTENDE SONUÇ ALINACAK ÇOK İYİ MEDYUMDUR BEN KENDİSİNDEN SONUÇ ALDIM VE KESİN SİZLERE ÖNERİM MEDYUM DOLUNAY HOCAMDIR BENİM ÜZERİMDEKİ BÜYÜYÜ HİÇBİR MEDYUM BOZAMAMIŞTI AMA MEDYUM DOLUNAY HOCAM BOZDU SONUÇ ALDIM

 6. ben medyum dolunay hocayı bu site sayesin de 7 aydır tanıyorum 3 defa işlem yaptım her defasında olumlu güzel sonuclar aldım 5 tane arkadasım daha basvurdu 4 tanesinin işleminine aldı diger arkadasımın icin olmaz dedi işlem aldıgı arkadaslarımda sonuç aldı bunu gördüm medyum dolunay hoca cok farklı biri ben daha önce böyle birsey görmedim ne diyorsa oluyor cıkıyor sonsuz güveniyoruz medyum dolunay hocaya bakın dolandırıcı birisi olsay dı eğer 5. Arkadaşımızın da işlemini yapmak için biz den para talep eder di sonra olmayın ca da olmuyor der bırakır dı o zaman sanki ne yapabilirdik ki yani parayı geri vermek istemezse de kim geri alabilirdi sanki ? kesinlikle size öneriyorum medyum dolunay hoca bütün bu büyü vefk ve celp gibi işlerin üstadı oldugunu kanıtlıyor zaten kesinlikle tavsiye ediyorum medyum dolunay hocayı biz 0555 171 85 40 numaralı telefon ile iletişim sağlıyoruz kendisine ulaşmak isteyen arkadaşlar bu numara ile iletişim sağlayabilir .

 7. İçimde 4 – 5 aydır anlamadigim bir sikinti var yaptigim hicbiseden zerre keyif almiyordum hayata kusme derecesinde . Ekonomik durumum yerinde bir problem yok ama bir mutsuzluk vardi hep . Ailem arkadaslarim fayda etmiyordu medyum dolunay hocaya şans eseri sizin siteniz den yorumlar dan gördüm ve denk geldim. Papaz buyusu diyebirsey varmis . 0555 171 85 40 numarasindan mesaj attim ve bakim yaptirdim . Uzerimdeki kara bulut icin papaz buyusu .yapti . dunyada cok az medyum hoca bu bilgiye sahipmis arastirdim . Buyuyu yaptiktan 6 – 7 gece sonra kabus gormedim ilk defa ve bir ferahlik hissi geldi . Huzur ne demekmis unutmusum yabanci geldi . Cok ilginc bisey medyum dolunay hocanin çozumu cok guzel işledi. Kendisine sonsuz tesekkurler , hocamızın telefonu 0555 171 85 40 .

 8. kadının biri hiç de yakınlığım yok beni düşmanm bellemiş papaz büyüsü yaptırmış sevgilim dedi gidelim meddyum dolunay hocaya götüreyim seni gittik medyum dolunay hoca buldu bendeki büyüyü çözdü görünün herkesten önce en iyisi o bu alemde bunu anladım 0555 171 85 40 , bu onun numarası sevap için veriyom size de .

 9. Benim bir oğlum var o benim her şeyim , ancak Oğlum serserilik ten artık eve gelmez olmuştu kötü yollara bulaşıyordu sigara alkol kumar içki Ne Varsa Hepsi oğlum daydı arkadaşları yüzünden bu yola düşmüştü arkadaşları Onu kötü etkiliyordu hep kötü arkadaşları vardı Allah onların belasını versin oğlumu doğru yola nadıl sokarım diye günlerce laf döktüm Dil döktüm akrabalar hocalar fayda etmedi en sonda internette dolaşırkensiteniz de medyum dolunay Hoca diye birisini rastladım ve hakkın da ki yorumları okuıdum herkes ne kadar muhteşem bi medyum hoca oldugundan bahsetmişti , yapabileceği işlemleri kabul ettiğini ve yapamayacagı işlemleri kabul etmediği bile yazıyordu halbuki dolandırıcı olsa yapsa da yapamasa da kabul eder işlemi yaparsa yapar yapmazsa yapmaz ama medyum dolunay hoca hakkın da yazılanlar böyle değildi, medyum dolunay Hoca bu işleri hemen çözüyormuş yaptığı işlemlerle ve herkeste çok iyi yorum yapmıştı ben de denemek istedim oğlumun derdini anlattım medyum dolunay Hoca bakımı yaptı ve oğlumun Üzerinde büyü olduğunu gördü sonra büyü bozma işlemi ve eve bağlama işlemi yaptı bu işlemleri yaptıktan 2 hafta sonra oğlum geldi Kur’an’a el bastı ve tüm kötü alışkanlıklarını bıraktığına dair bana yemin etti Ben şok oldum ama Gizledim çok sevindim oğlum artık evinde işinde gücünde Geçen gün bana harçlık bile verdi alana dedi helal olsun medyum dolunay Hocaya ne diyeyim 0555 171 85 40 numaralı telefondan kendisine ulaşabilirsiniz .

 10. Medyum dolunay hocamın hakkını ödeyemem ona yaptırdığım büyüler ile annemle babamın arası nasıl düzeldi anlatamam boşanmak üzereydiler zaten senelerdir de mutlu olduklarını görmemiştim neyse ki medyum dolunay hoca ile çalıştım da onların aralarını düzeltti nasıl birbirlerine düşkün oldular böyle aşk dolu oldular gerçekten aklım almıyor sizlere de medyum dolunay hoca ile çalışmanızı tavsiye ederim eğer ben de bir gün böylesine sevdiğim biri ile sorun yaşarsam ve aram açılırsa mutlaka tekrardan medyum dolunay hocaya bağlama büyüsü yaptırcam tekrardan . arkadaşlar çok çok güzel sonuçlar almanızı dilerim canı gönülden hepinize medyum dolunay hocanın telefon numarası 0555 171 85 40 .

 11. Tam 4 kere aldatıldım başıma gelmeyen kalmadı onun yüzünden hastanelere mi düşmedim babamdan mı dayak yemedim hala boşanmıyorum diye kavgalar mı çıkmadı asla ve asla uslanmaz bir insandı ama ben yine de onu çok seviyordum ve yanımda olsun evliliğimiz bitmesin istiyordum. Bir gün internette dolaşırken sevgilimi kendime bağlamanın yollarını ararken sitenize girdim ve medyum dolunay hoca hakkın da yazılan yorumlara denk geldim medyum dolunay hoca yı iyice araştırmaya başladım . Medyum dolunay hocaya yazma kararı aldım benimle ilgili derdi çözmesi için . Medyum dolunay hoca benimle konuştuğunda kocamı kadınlardan uzak tutabileceğini ve evine bağlı bir erkek haline getirebileceğini söyledi. Ben de kabul ettim işlemi yaptırdım. 16 – 17 gün sonra eşim bir gece dizimde hüngür hüngür ağlayarak özür diledi ve ben ona inandım ve medyum dolunay hocanın işleminin işe yaradığını anladım. Medyum dolunay hocaya bu konuda sonsuz teşekkür ediyorum evliliğimi kurtardığı için kendisine Allah binlerce kez razı olsun 0555 171 85 40 .

 12. Çok mutluyum gerçekten . medyum dolunay Hocama teşekkür etmek için yazıyorum. Eşimle aramızdaki problemleri muhabbet tılsımıyla daha rahat atlattığımız bir sürece girdik. Medyum dolunay hocanın yaptığı bakımdan sonra gerçek problemin nerede olduğunu da görmüş oldum. Psikolojik bir destek oldu resmen bana. Allah ondan razı olsun. Bakım ve büyü işlemlerinde medyum dolunay hocamı tek geçerim benden size tavsıye , gidip de ne oldugu belli olmayan dolandırıcı medyumlara ilsem yaptırmayın . Herkes rahatlıkla arayabilir cok iyi birisi . 0555 171 85 40 , sizlerin huzurunuzda hocama tekrardan tesekkur ediyorum , tesekkurler medyum dolunay hoca .

 13. medyum dolunay hoca ile mailden yazıştık bir süre.ben param olmadığı için işleme başlayamadım.ama medyum dolunay hoca önemli degil dedi.istersen başlarım dedi.ama ölümlü dünya diye düşündüm.kimseye borçlu kalmak istemem.kendimi ayarladım.bundan 17 gün önce çalışmaya başladım.çok şükür işlemlerimiz sabır ve azim ile başarılı bitti.bana bu yolda destek olan ve her zaman yanımda olan medyum dolunay hocama çok teşekkür ederim.gönülden öneririm. 0555 171 85 40 .

 14. medyum dolunay hoca dan allah yüzler ce kez razı olsun . Rüyalarımda sürekli annemin babamın öldüğünü hemde onları benim öldürdüğümü paraça parça ayırıp çöpe attığımı görüyordum atık uyumaya korkuyordum aynı rüyayı tekrar göreceğim diye nedense sürekli aynı rüyayı görüyordum ve her gece hıckıra hıckıra aglayarak uyanıyodum uykumdan artık uykular bana haram olmustuve ben ağlamaktan bıkmıştım yeter artık dedim ve medyum dolunay hocaya yazdım ve bana yaptığı papaz büyüsü ile rüyalarım da artık böyle kabuslar görmüyorum hem deişlemden sadece 5 gün sonra bu ilsem işe yaradı cok sukur artık rahat uyuyorum tesekkurler medyum dolunay hocam 0555 171 85 40 .

 15. medyum dolunay hoca ile bende iletişime girdim cok yogun bir insan heralde biraz zor ulaştım sorunumu kendisine anlattım ve işlemeler başladık sevgilime ailesi büyü yaptıgını söyledi 12 günde bozacagını söyledi inanmadım ama sırf ne olucagını merak ettigim icin işleme basladım kendisine çekinerek de olsa ödeme yaptım ve sonucu nu merakla beklemeye basladım , beni her yerden bütün sosyal medya platformların dan engelleyen kız arkaadasım 13 . gün engeli kaldırdı ve 14 .gün sabahı evimin önüne gelip benim aglıyarak barısmak istedigini söyleyince her yerim buz kesti ben böyle bir sey ömrümde görmedim kesinlik medyum dolunay hocaya her şekil de güveniyorum artık 0555 171 85 40 medyum dolunay hoca nın telefon numarası kesinlikle tavsiye ederim Medyum dolunay hoca eşi benzeri olmayan bir medyum hoca gerçekten .

 16. Dört yıllık bir birlikteliğimiz vardı ve 2 ay önce hiç bir sebep yokken sevgilim ayrılmak istediğini söyledi. Oysa ki ben evlilik teklifi bekliyordum. Ayrılmak istediğini söylediğinde başımdan aşağıya kaynar sular döküldü. İtiraz ettim, olmaz dedim ama dinletemedim, hoşçakal deyip bıraktı gitti beni. Ben hala seviyorum onu ayrılma düşüncem hiç yoktu ama itirazlarımı umursamadı bile. Yeme içmeden kesildim, onu düşünmekten, aglamaktan perişan oldum ayrı olduğumuz zamanlarda. 1 ay zor dayandim ve ask buyusu yaptirmak istedigimi söyledim en yakın arkadaşıma. Arkadaşım bu konulara ilgilidir hemen bana medyum dolunay hocanın ismini verdi. Düşünmeden aradım ve başımdan geçenleri anlattım medyum dolunay hocama. Aşk büyüsü yaptırmak istediğimi söyledim ve dileğimi gerçekleştirdi. Büyünün ardından bu kez de sonucu ne olacak diye düşünmek kafayı yedim işe yatacak mı diye düşünüp dururken telefonum çaldı ve arayan sevdiğim kişiydi. Içimden şükür ederek açtım telefonu görüşmek istediğini söyledi. Görüştük ve sonunda barıştık. Mutluluğuma kavuştum ben medyum dolunay hoca sayesinde 0555 171 85 40 .

 17. ben güvenilir medyum hocalarından baska hic bir hoca veya medyumlar ile calısmam yasadım ve gördüm 2 aydır her önüme gelene para verdim olmadı biraz arastırma yaptım medyumdolunay diye bir medyum var vergi levhası herseyi resmi olan bir medyum gerci daha önceden işlem yaptırdıgım birinin daha vergi lehvası felan herseyi vardı ama olmamıstı ilgi ve alaka sıfırdı hic ilgilenmedi ama medyum dolunay hoca öyle mi ? işlemin bütün aşama ve safhaların da bana destek oldu gerek pskolojik gerek ruhsal açı dan bana güç ve kuvvet verdi medyum dolunay hoca ile 15 günde sonuc aldım sonunda , ilk baslar da ben de güvenmeden işlem yaptırdım ama artık tek hocam var oda medyum dolunay hoca .

 18. ben de bu sitede okuyup medyum dolunay hoca ya islem yaptırdım kendisinden binler ce kere allah razı olsun kumar oynayan eve geç gelen hiç bir sekılde anlaşamadığım eşimi evine cocuklarıne ve ocagına bize bagladı allah razı olsun medyum dolunay hocaya cok güveniyorum 17 . günde sonuç aldım şükürler olsun 0555 171 85 40 kendisini bu numaradan aramıştım insallah benim gibi derdi olan insanlarda sonuç alıp mutlu olurlar sizler den ricam bu numarayı arayıp işleminiz den sonuc aldıgınız zaman beni de unutmayıp tesekkur edip bana da bihayır duası okumanızı istiyorum , ben şahsen medyum dolunay hoca nın telefonu nu yazıp ulaşmamı sağlayan kişi ye her gün başımı yastıga koydugum zaman dua ediyorum teşekkür ederim sizlere de bizlere bu mesajları yazma fırsatı verdiğiniz için .

 19. selam benım fabrıkam vardı cok sevdigim arkadaşımla ortaktık beni dolandırdı . cok buyuk yıkım yaşadım 4 yıl kendıme gelemedım. bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum dolunay hocamızla tanıştım derdimi anlattım ve bu dolandıran arkadaşıma işlem uyguladık ve cok kısa zamanda o dolandıran arkadaşım beni aradı ve yaptıklarını affetmemi yenıden birlikte calışmamızı ve verdigi zararı karşılayacagını söyledi. ınanamadım önce.ama bir umut işleme başladım.zaten kaybedecekbişeyim yoktu.ama ben kazandım .allah cıkardı medyum dolunay hocamızı karsıma allah razı olsun sizden hocam 0555 171 85 40 bu numaradan ihtiyacı olan herkes ulassın medyum dolunay hocama .

 20. Ben kocamı evine bağlamak için medyum dolunay hocaya bağlama ve sadakat büyüsü yaptırdım işlem 21 gün içerisinde sonuç verdi sizlerin huzurunda medyum dolunay hocaya teşekkür etmek istediğim için bu yorumu buraya yazıyorum teşekkürler medyum dolunay hocam sizlerin sayesin de şu an da kocam evine karısına ve çocuklarına bağlı bi adam oldu allah sizden razı olsun inşallah benim durumumda olan herkese medyum dolunay hocayı öneriyorum . hocamızın numarasını merak edenler için 0555 171 85 40 numaralı telefondan kendisine ulaşabilirsiniz .

 21. Benim 9 yaşında oğlum var sürekli geceleri ağlayarak uyanıyor değişik değişik hareketleri başladı çocuğun psikolog psikiyatri gitmedğimiz yer kalmadı çocuk dahada kötüya gitmeye başladı.Sonra kaynanam medyum dolunay hocayı söyledi aradım. anlattım derdimi kargo falan gönderdi 1 aya yakın süren uygulamalar yaptık işlemler tamamen bittikten sonra etkisini yavaş yavaş görmeye başladık.Gerçekte işe yaradı ben bu kadar beklemiyordum ama helal olsun valla aldığı paralarda helal hoş olsun çalışmak isteyenler için yazmak istedim güvenilir medyum hoca arıyorsanız medyum dolunay hocaya gidin hocanın telefon numarası 0555 171 85 40 ben inandım güvendim ve işlem yaptırdım hiç de pişman olmadım tam tersi cok faydasını gördüm siz de arayın görüşün .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir